Tanıtımsss (32)

Theta Healing Seansı Nasıl Yapılır?

Sevgili okurum, “Thetahealing seansı nasıl yapılır?” Bunu öğrenmeden evvel “Thetahealing nedir?” yazımı okumanızı ve bu konuyla ilgili bilgi edinmenizi öneririm.

Thetahealing seansında uygulayıcı, danışanın kendisinde ve/veya hayatında neyi değiştirmek istiyorsa, ona ait kök inançlarını, fiziksel veya duygusal sorunların nerede ve ne için (ne fayda sağlıyor) tutunduğunu yönelttiği sorularla yani kazma tekniği ilebulmanızı sağlayacaktır.

Kazma Tekniği; sorun yaşamamıza sebep olan düşüncenin ya da kök inancı ortaya çıkarmak için sorunun ortadan kalkmasını sağlayacak kadar alta gitmek ne zaman ve neyin sebep olduğunu bulmak için kullanılan ayrıca yeniden bu süreçleri bir daha yaşamak zorunda kalmadan yaşamanızı sağlayacak bir tekniktir.

İnançları belirmek için kazma tekniği yanında kas testi (kinesiyoloji) uygulanır. Bulunan inançların sizde olup olmadığına size ait olup olmadığını ve inançların değişip değişmediğini doğrulayan bir başka tekniktir.

Kinesiyoloji; insan hareketleri üzerine çalışan bilim dalıdır. Latincede hareket anlamına gelen “kinesis” ve çalışma ya da bilim anlamına gelen “logia” kelimelerinden türemiş olan kinesiyoloji, insan kinetiği olarak da söylenir.

Uygulanan bu tekniklerle seanlarda farkındalık çok önemlidir. Gelişen bu farkındalıkla kişi tekrar başka bir durumla karşılaştığında farklı bir adım atmalıdır.

Hayatta sürekli aynı şeylerle sınanıyorsak ya edinmemiz gereken deneyimi (kazanımı) edinmemişizdir ya da bilinçaltı tutunduğu bu alanı konfor alanı olarak görüyor ve bırakmıyordur. Bunun sebebi değişimin bazen kişinin bilinçaltında çok da kolay olmayışıdır. Farkındalık arttığında yaşadığımız farklı adımlar atmaya ve farklı yollar izlemeye başlarız. Seanslarda, kişinin kök inançlarına bazen tek seansta bazen de daha fazla seansta ulaşılabilir. Her seansta bir çok konu ele alınabilir. Seans sayısının ne kadar olacağını kişinin kendi yolculuğuna ve konudan konuya ve arınmak istediği duygu ve hisse göre değişir. Bunun en doğrusu kişinin kendi süreci ve hızıyla ilerlemektir.

      Thetahealing seansı süresi 1 sa. 15 dk.

Thetahealing Seansları Ne Sağlar?

 • Seans için hazırlanırken hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Arınmak istediğiniz duyguyu ve/veya hissi uygulayıcıya belirtirseniz doğru bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Şifalanan duygu ve hisle beraber birçok konunun da şifalandığını gözlemleyeceksiniz.
 • Seans yapılırken danışan uyanık ve bilinçli durumdadır. Bilinç açık olduğu için şifalanmaya hemen tanıklık etmek mümkündür yani şifa anda gerçekleşir.
 • Seansta danışanları anne karnından bugüne süre gelen yaşanmışlıkları, travmaları, çevresel etkileri, atalardan ve genetikten gelenleri, kendine ait olan ve/veya olmayan inançları, hayatındaki olumsuzları, negatiflikleri, mutsuz ve hasta olmamıza sebep olan olayları şifalandırarak istediğiniz gibi bir hayat yaşamanızı sağlamış oluruz.
 • Seanslar da size hizmet etmeyen duygu ve düşüncelerden arındıktan sonra ihtiyacınız olan duygu, düşünce ve hisler için olumlu his yüklemeleri yapılır.  His yüklemelerine “EVET” gibi kendi kabul kelimenizle onaylamanız değişikliklerin gerçekleştiğini görmeniz için size konforlu alan sağlamış olur.
 • Seanstan sonra kendinizi yorgun hissedebilir, esneme hali, hapşırma, sık tuvalete gitmek olağan şeylerdir. Bunlar arınmanın belirtilerindendir. Ayrıca günlük yaşantınızda da seans öncesi ve sonrası da bol su tüketilmesi önemlidir.
 • Seans bittikten sonra, sizi bloke eden olumsuz duygulardan arınmış ve yerini olumlu pozitif duygularla doldurmuş olursunuz.
 • İçinizde olan öfke-kızgınlık-kırgınlık-pişmanlık gider yerini daha mutlu, huzurlu ve kaliteli yaşama bırakır.
 • Farkındalığınız daha çok artar ve bu hayatta neyi, neden yaşadığınızın sorularını cevaplamanıza yardımcı olur.
 • “Hayatta her şeyin bir sebebi var.” algısı artar.
 • Çocukluktan beri duyulan inançları neden taşıdığınızın farkına varır ve sorgularsınız.
 • Seans sonrası hayatınızla ilgili birçok soruya cevap bulmuş olursunuz.
 • Farklı bir bakış açısı kazanırsınız.
 • Her uyku döngüsünden sonra da arınma ve şifalanma daha fazla aktive olacaktır.

Sevgili okurum, bu deneyimi edinmenizi çok isterim.

Hayatta her şeyin, sizin için kolaylıkla ve güvenle en iyisinin olmasının hissini bilmek ister misiniz?

Hayatta her şeyin, sizin için kolaylıkla ve güvenle en iyisinin olmasının hissini bilmek ister misiniz?

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *