bioenerji_hulya_sevindir
bioenerji_hulya_sevindir_2

Bioenerji

Bioenerji, herkesin içinde var olan pozitif yönde bir şifa kaynağıdır. Doğuştan var olup ölüm ile son bulur. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji sistemimiz vardır. Fiziksel, zihinsel ve bedensel üç enerji alanımızın birleşme noktasıyız.

Bio-enerji (bioenergy) İngilizce bir kelime olup Türkçesi yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Buna Çinliler “tsi” diyorlar. Bu enerjinin bütün evren ve insanın bedeninde varolduğunu düşünmektedirler. Hindular “prana” diyor güneş ışığı gibi görüyorlar. Japonlar da “ki” diyor.

Her insan doğuştan tedavi etme yetisine sahiptir. Eğer dikkat edilirse stres anında başımızı, kalp spazmı geçirdiğimizde kalbimizi, bir yere çarptığımızda da hemen acıyan yerimizi tutarız. Bu hareketlerimiz reflekseldir, fakat raslantısal değildir. Ellerimiz bize tedavi için enerji ve ruhsal enerji verir, tedavi eder acıları dindirir. Bu tür tedavi eski zamanlardan beri bilinir ve uygulanır.

Vücut herhangi bir hastalıkla karşılaşınca o bölgedeki enerji dengesini kaybediyor ve insanın fiziksel bedenin dışında bulunan aura tabakasında o bölgelere ait bozukluklar görülüyor. Bu bölgelere dışardan bioenerji yönlendirilerek bir çok rahatsızlıkları tedavi etmek mümkündür.

Yaşam enerjisi tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenimizin her yerine dağılır. Avuç içi ve parmaklarda bulunan enerji, çakralarının doğru kullanılması metodu ile şifa verilecek kişinin enerji merkezine (çakralarına) ve titreşimsel bozukluğu olan enerji bedenine aktarımı sağlanarak uygulanan bir tekniğe verilen isimdir.

Yakındaki Eğitimler

En Çok Kayıt Alanlar

Adres

Yamanevler mah. Dr. Fazıl Küçük cad. Avrupa konutları. 3. Blok. Daire:2 Ümraniye – İstanbul

Telefon

0216 629 66 71
0533 930 32 88

E-Posta

hulya@hulyasevindir.com